Αναλυτικά:
1ος όμιλος - 28η αγωνιστική
Θύελλα Φιλώτας - Απόλλων Κρύας Βρύσης
Τσιάκος (Θεσπρωτίας), Θανασιάς, Παπαλαζάρου (Ηπείρου)
ΑΠΕ Λαγκαδά - Νέστος Χρυσούπολης
Σημαιάκης, Κελάζογλου, Μαλανδρής (Χαλκιδικής)
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Δόξα Δράμας
Γκουγκούδης, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Απόλλων Καλαμαριάς
Βρέσκας, Γιάντσης, Χρυσάνης (Ημαθίας)
Καμπανιακός - Έβρος Σουφλίου
Γεωργιτσόπουλος, Χασιώτης, Κουβαλάκης (Δράμας)
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Κοζάνη
Πολυχρονίου, Κεντζιόπουλος (Καστοριάς), Κελεσίδης (Ημαθίας)
Καβάλα - Εθνικός Σερρών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Άρης
Κουμπαράκης, Δημητριάδης, Τζιώτζιος (Θράκης)
2ος όμιλος - 28η αγωνιστική
Νίκη Βόλου - Φαρκαδόνα
Ξηρογιάννης, Φίλος, Παγουράς (Βοιωτίας)
Αιγινιακός - Πιερικός
Σκουλάς, Σάββας, Ζιγκερίδης (Σερρών)
Φωκικός - Αχέρων Καναλακίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Πύρασος - Δωτιέας Αγιάς
Φωτιάς, Δέλλιος, Μίσκος (Πέλλας)
Τύρναβος - Θεσπρωτός
Βουρνέλης, Τυριακίδης, Τοροσιάδης (Μακεδονίας)
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ρήγας Φεραίος
Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Παπαδόπουλος (Κοζάνης), Δημόπουλος (Φλώρινας)
Πύδνα Κίτρους - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Γκράνας (Θράκης), Έμπλιουκ, Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης)
Εθνικός Φιλιππιάδας - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Παπαδόπουλος, Σιδέρης, Γκοτσόπουλος (Αχαΐας)
3ος όμιλος - 21η αγωνιστική
Ηρακλής Ψαχνών - Ερμιονίδα ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΑΟ Βάρδας - Σπάρτη
Μιάρης (Δωδεκανήσου), Δημόπουλος, Σαββόγλου (Δυτικής Αττικής)
Αιολικός - Παναργειακός
Αντιπαριώτης, Χόικας (Ανατολικής Αττικής), Νιδριώτης (Αθηνών)
Βύζας - Χαλκίδα
Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου), Τζάκος, Κολιάκος (Αθηνών)
Κανάρης Νενήτων - Λουτράκι
Κουκουλάς, Κάντας, Καρμίρης (Λέσβου)
Δόξα Ν. Μανωλάδας - Α.Ο. Λεβάντε
Δραγάτης, Σπυρόπουλος, Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)
Παναρκαδικός - Καλαμάτα
Καλογεράκος, Ψάρρης (Ζακύνθου), Κακαφώνης (Αχαΐας)
4ος όμιλος - 24η αγωνιστική
Εθνικός Πειραιά - Αστέρας Βάρης
Μαρκαντωνάτος, Καραλής, Ασημακόπουλος (Ηλείας)
ΟΦΗ - Ερμής Ζωνιανών
Κασσελάκης, Κομισοπούλου, Κεζεμπόγλου (Χανίων)
Φωστήρας - Ηράκλειο
Κουντουριώτης, Καπρέτσος, Κρέτσιμος (Δυτικής Αττικής)
Επισκοπή - Ατρόμητος Πειραιά
Βισκαδούρος (Ηρακλείου), Πάγκαλος (Λασιθίου), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
Άλιμος - Κηφισιά
Μπαϊρακτάρης, Τσαλίκης, Αραβίδης (Αθηνών)
Ιάλυσος - Τριγλία Ραφήνας
Μανούχος (Αργολίδας), Μουγιακάκος, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)
Ηλυσιακός - Γλυφάδα
Κάροικος, Λεοντακιανάκος, Τσολακίδης (Αθηνών)
ΠΑΟ Κρουσώνα - Ιωνικός
Γιουματζίδης (Χανίων), Κοκμοτός, Βυζιργιανάκης (Ρεθύμνου)