Ώρα Κανάλι Πρόγραμμα Κατηγορία
01:00 EΡT2 / OTE SPORT 2 ΗΠΑ - Σερβία Μπάσκετ, Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
01:00 OTE SPORT 4 Άρση Βαρών , 85 κιλά ανδρών. 1ος όμιλος, τελικός Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
01:10 EΡT1 Beach Volley Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
01:30 EΡT3/ OTE SPORT 1 Ελλάδα - Βραζιλία Πόλο (Α), Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
02:10 EΡT1 Στίβος Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
02:15 OTE SPORT 3 Στίβος, τελικοί ανδρών και γυναικών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
02:50 EΡT3 Ισπανία- Γαλλία Πόλο (Α), Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
03:00 EΡT2 Σκοποβολή Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
03:50 OTE SPORT 4 Σφαιροβολία γυναικών, τελικός Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
03:55 OTE SPORT 1 Τελικοί ανδρών και γυναικών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
04:00 EΡT2 Κολύμβηση-Ημιτελικοί / Τελικοί Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
04:10 EΡT1 Στίβος Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
04:30 EΡT3 / OTE SPORT 2 Γαλλία-Βενεζουέλα Μπάσκετ, Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
05:30 EΡT2 Beach volley Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
09:55 OTE SPORT 5 Moto3, Σπίλμπεργκ Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
10:50 OTE SPORT 5 MotoGP, Σπίλμπεργκ Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
11:50 OTE SPORT 5 Moto2, Σπίλμπεργκ Ελεύθερα δοκιμαστικά 3
13:30 OTE SPORT 3 Γκολφ, προκριματικά ανδρών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
13:30 OTE SPORT 5 Moto3, Σπίλμπεργκ Δοκιμαστικά
14:00 OTE SPORT 8 Καρλσρούη - Μπόχουμ 1848 Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία 2016 - 2017
14:25 OTE SPORT 5 MotoGP, Σπίλμπεργκ Ελεύθερα δοκιμαστικά 4
14:30 EΡT2 Beach volley Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
14:30 OTE SPORT 7 Χαλ - Λέστερ Αγγλικό Πρωτάθλημα 2016 - 2017
14:45 EΡT2 Κωπηλασία Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
15:05 OTE SPORT 5 MotoGP, Σπίλμπεργκ Δοκιμαστικά 1 και 2
15:20 OTE SPORT 1 Στίβος, προκριματικά και τελικοί ανδρών και γυναικών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
15:30 EΡT1 Στίβος Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
15:30 OTE SPORT 2 Τελικοί ανδρών και γυναικών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
15:30 OTE SPORT 3 Ιράν - Αίγυπτος Βόλεϊ, Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
16:00 EΡT3 Ποδηλασία, προκρηματικά Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
16:00 OTE SPORT 5 Moto2, Σπίλμπεργκ Δοκιμαστικά
17:00 OTE SPORT 7 Έβερτον - Τότεναμ Ποδόσφαιρο
17:30 EΡT1 Στίβος Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
17:43 EΡT3 Πινγκ Πονγκ Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
17:50 EΡT2 Τένις (έως 02.00), ιστιοπλοία (live zapping 19:50-20:55)) Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
18:00 OTE SPORT 2 Τένις, 3η θέση ατομικό ανδρών και γυναικών, τελικός ατομικού γυναικών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
18:00 NOVASPORTS 1 Μπόρντο - Σεν Ετιέν Γαλλικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου
18:25 OTE SPORT 4 Σκοποβολή , 25μ πιστόλι υψηλής ταχύτητας, τελικοί Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
19:00 EΡT3 Ποδόσφαιρο ανδρών, προημιτελικός Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
19:00 OTE SPORT 3 Ποδόσφαιρο, Προημιτελικός ανδρών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
19:30 OTE SPORT 7 Μάντσεστερ Σίτι - Σάντερλαντ Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
19:30 OTE SPORT 8 Ποδόσφαιρο: Διεθνής Φιλικός Αγώνας Carranza Trophy. τελικός 3ης θέσης
20:00 OTE SPORT 1 Τραμπολίνο γυναικών, τελικός Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
20:00 NOVASPORTS 2 AΕΚ - Ηρακλής Φιλικός αγώνας ποδοσφαίρου
20:15 OTE SPORT 4 Αργεντινή - Βραζιλία Μπάσκετ, Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
20:15 EΡT1 / OTE SPORT 4 Αργεντινή-Βραζιλία Μπάσκετ, Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
20:50 EΡT2 Τένις (έως 02.00), ιστιοπλοία (live zapping 19:50-20:55)) Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
21:00 EΡT3 Σκοποβολή-σκιτ ανδρών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
21:05 NOVASPORTS 1 Ίντερ - Σέλτικ Ποδόσφαιρο: Int'l Champions cup
22:00 EΡT1 Ποδηλασία Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
22:00 OTE SPORT 2 Τένις, 3η θέση ατομικό ανδρών και γυναικών, τελικός ατομικού γυναικών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
22:00 OTE SPORT 3 Ποδόσφαιρο, Προημιτελικός ανδρών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
22:05 EΡT3 Πολωνία-Ρωσία Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
22:15 OTE SPORT 4 Ποδηλασία Πίστας, τελικοί ανδρών και γυναικών Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
22:55 OTE SPORT 1 Σπάθη, oμαδικό γυναικών, τελικοί Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016
23:50 EΡT2 Τένις (έως 02.00), στίβος - τελικοί προηγούμενης μέρας - 60' (Μ 23:00-24:00 ) Ολυμπιακοί αγώνες Ρίο 2016