Ξεκινάει η δράση στα πρωταθλήματα ΕΚΑΣΚ
Το Σάββατο 21/10 αναμένεται να ξεκινήσει το πρωτάθλημα ανδρών της ΕΚΑΣΚ, ενώ στις 12/11 θα έχουμε την έναρξη σε αυτό των γυναικών. Παράλληλα, όσον αφορά τις μικρότερες ηλικίες, στους έφηβους και τις νεανίδες η έναρξη είναι την Κυριακή 15/10, ενώ σε παίδες και κορασίδες, έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο 14/10.
Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων:
ΑΝΔΡΕΣ (Σάββατο 21/10)
18:00 ΟΑ Χανίων-ΑΟΚ Ιεράπετρα (Κλαδίσου)
18:00 Πεδιάδα ΑΟΧ-ΑΟ Κύδων (Χερσονήσου)
18:00 Άγ. Νικόλαος-Ακαδημία BC (Αγ. Νικολάου)
20:00 Ρέθυμνο B.C-Εργοτέλης Γ.Σ (Ρεθύμνου)
20:00 Χανιά BC-Άσκηση (Κλαδίσου)
Ρεπό: Ηρόδοτος
ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Σάββατο 12/11)
14:00 Εργοτέλης Γ.Σ-ΟΚΑ Αρκάδι (Λίντο)
18:00 ΟΑ Χανίων-Ανδρογέας ΓΑΣ (Κλαδίσου)
ΕΦΗΒΟΙ Α’ (Κυριακή 15/10)
11:00 Εργοτέλης Γ.Σ-Ανδρογέας ΓΑΣ (Λίντο)
13:00 ΑΟΚ Ιεράπετρα-ΑΟΚ Χανιά (Ιεράπετρας)
14:00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος-Ρέθυμνο BC (Αλικαρνασού)
14:00 ΟΦΗ-Ηράκλειο ΟΑΑ (Β.Α.Κ)
17:00 ΑΟ Κύδων-ΑΟ Ακρωτηρίου (Χανίων)
ΕΦΗΒΟΙ Β’ (Κυριακή 15/10)
15:00 Κύδων 2-Ηρόδοτος 2 (Χανίων)
16:00 Χανιά BC-Πεδιάδα ΑΟΧ (Κλαδίσου)
16:00 ΑΣΑ Αναγέννηση-ΑΟΜ Μεσσαρά (Αρκαλοχωρίου)
16:00 Αγ. Νικόλαος-ΑΟΗ ΟΑΣΗ (Αγ. Νικολάου)
16:00 Ακαδημία BC-Άσκηση (Ρεθύμνου)
ΝΕΑΝΙΔΕΣ (Κυριακή 15/10)
13:00 Εργοτέλης Γ.Σ-ΑΟ Κύδων (Λίντο)
15:00 Ανδρογέας ΓΑΣ-ΟΑ Χανίων (Λίντο)
16:00 ΟΚΑ Αρκάδι-ΑΟΝΑ Ηρόδοτος (Ρεθύμνου)
ΠΑΙΔΕΣ Α’ (Σάββατο 14/10)
12:00 Ηράκλειο ΟΑΑ-ΑΟΚ Χανιά (Β.Α.Κ)
15:00 ΟΑ Χανίων-ΑΟΝΑ Ηρόδοτος (Κλαδίσου)
16:00 ΟΦΗ-ΑΟΚ Ιεράπετρα (Β.Α.Κ)
16:00 Ανδρογέας ΓΑΣ-ΑΟ Κύδων (Αλικαρνασού)
20:00 Άσκηση-Εργοτέλης Γ.Σ (Αλικαρνασού)
ΠΑΙΔΕΣ Β’ 1Ος όμιλος (Σάββατο 14/10)
14:00 ΟΦΗ 2-ΤΑΝΟΣ Αποκορώνου (Β.Α.Κ)
15:00 ΑΟ Ακρωτηρίου-Χανιά BC (Ακρωτηρίου)
16:00 ΑΕ Πλατανιάς-Ρέθυμνο BC 2 (Ταυρωνίτη)
16:00 Ακαδημία BC-Ρέθυμνο BC 1 (Ρεθύμνου)
ΠΑΙΔΕΣ Β’ 2ος όμιλος (Σάββατο 14/10)
12:00 Ανδρογέας 2-Πεδιάδα ΑΟΧ (Λίντο)
14:00 Ηράκλειο 2-ΑΟΚ Ιεράπετρα (Λίντο)
14:00 Ηρόδοτος 2-Αγ. Νικόλαος (Αλικαρνασού)
16:00 ΑΟΜ Μεσσαρά-ΑΟ Σητειακός (Μοιρών)
20:00 ΟΦΗ 3-ΑΣΑ Αναγέννηση (Β.Α.Κ)
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ (Σάββατο 14/10)
10:00 Ανδρογέας ΓΑΣ-ΟΦΗ (Λίντο)
14:00 ΟΚΑ Αρκάδι-Εργοτέλης Γ.Σ (Ρεθύμνου)
18:00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος-ΑΟ Κύδων (Αλικαρνασού)
Νeakriti.gr
Ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να διαβάσετε αυτό το άρθρο.
Πιθανόν να σας ενδιαφέρουν και τα παρακάτω θέματα: